Kadra

Jakub Piotrowski
Dietetyk/Trener personalny

Dietetyk, biotechnolog, trener personalny i pomysłodawca portalu szkoleniadws.pl . Od 8 lat prowadzi własny gabinet i indywidualną salkę treningową Dietetyk w Szczecinie. Stąd skrót DWS w nazwie portalu. Prywatnie pasjonat sportu, a przede wszystkim piłki nożnej, rolek i wspinaczki. 

Adriana Jędrzychowska
Dr n. med. Diagnosta Laboratoryjny

Diagnosta laboratoryjny ze stopniem doktora nauk medycznych uzyskanym na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Aktualnie pracująca w medycznym laboratorium diagnostycznym w jednym ze szczecińskich szpitali. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała jako pracownik naukowo‑dydaktyczny w Zakładzie Analityki Medycznej PUM, a także realizując zadania w Zakładzie Genetyki i Patomorfologii PUM. Prywatnie spełniona mama, z zamiłowaniem do podróży i dobrego kina

Maja Czerwińska-Rogowska
Dr n. med. i n. o zdr Dietetyk

Dr n. med. i n. o zdr. Maja Czerwińska Rogowska - dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Na co dzień pracuje w szpitalnym zespole żywieniowym, gdzie zajmuje się pacjentami chirurgicznymi, onkologicznymi i niedożywionymi oraz żywieniem dojelitowym. Pomaga także pacjentom z zaburzeniami hormonalnymi. Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych.

Marta Dziennik
Doradca podatkowy

Doradca podatkowy z dwudziestoletnim stażem, absolwentka Executive MBA in HR w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Właścicielka Kancelarii Doradztwa Podatkowego, zarządzająca kilkunastoosobowym zespołem specjalizującym się w doradztwie podatkowym oraz księgowej i kadrowej obsłudze przedsiębiorstw. Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka książek, malarstwa i trekkingu.

 

Jolanta Sikorska-Bochińska

dr n. med. Jolanta Sikorska-Bochińska- specjalista Io stomatologii ogólnej i II0 stomatologii zachowawczej

Specjalista Io stomatologii ogólnej i IIo stomatologii zachowawczej. W roku 2001 obroniła pracę doktorską pod tytułem „Długoterminowa ocena wypełnień z wybranych materiałów kompozytowych oraz ich wpływu na miazgę zęba”. Jest autorem kilkudziesięciu prac naukowych publikowanych czasopismach krajowych i zagranicznych (bibliografia PUM). Wielokrotnie nagradzana przez Rektorów PAM i PUM za pracę naukową i dydaktyczną. Uczestniczyła i współorganizowała konferencje naukowe o randze krajowej i międzynarodowej. W roku 2009 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ukończyła studia podyplomowe w zakresie Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny a w ramach Studium Prawa Europejskiego w Warszawie ukończyła specjalistyczny kurs „Ekonomika i Zarządzanie Samodzielnymi Zakładami Opieki Zdrowotnej”. Od 1993 roku prowadzi prywatną specjalistyczną działalność leczniczą w formie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szczecinie oraz Kliniki Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim. Cały czas współpracuje z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w Szczecinie jako dydaktyk. Obszar zainteresowań zawodowych: zagadnienia prawno – medyczne odpowiedzialności zawodowej, problematyka ergonomii pracy oraz diagnostyka bólu w obrębie twarzoczaszki.

Copyright © 2022 Szkolenia dietetyczne DWS by Jakub Piotrowski